صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 بازدید ریاست محترم دانشگاه غلوم پزشکی و هیات همراه از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
 

دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به همراه اعضاء هیئت رییسه دانشگاه صبح جمعه مورخه 16مهرماه در شهرستان میناب از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) و کلینیک تخصصی شماره 2 این بیمارستان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بازدید کرد .

دکتر داودی با حضور در بیمارستان حضرت ابولفضل (ع) شهرستان میناب در دیدار و جلسه با تعدادی از پرسنل بیمارستان ، مراجعین ، بیماران و همراهان آنان در جهت رفع مشکلات آنان اعلام کرد : رفع مشکلات مردم در اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است .

وی در این دیدار افزود : بزودی شاهد توسعه اورژانس بیمارستان حضرت ابولفضل (ع) خواهیم بود در همین راستا نیروی انسانی پرستار شاغل در بیمارستان نیز تقویت خواهد شد .

دکتر داودی در ادامه از بخش های مختلف بیمارستان بازدید بعمل آورده و پس از دیدار و گفتگو با بیماران از آنان دلجویی کرد ؛ سپس با حضور در ایستگاههای پرستاری از تلاش های آنان تقدیر و بر خدمت بی منت و ارج نهادن به مقام بیماران تاکید نمودند .

ایشان با حضور در کلینیک تازه تاسیس شماره 2 بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) از روند آماده سازی و ارائه خدمت در این مرکز بازدید نمود ، و اظهار داشت: امیدوارم با راه اندازی کامل و حضور متخصصین در این کلینیک مراجعات مردم به بیمارستان کمتر و خدمات خوبی به بیماران و شهروندان شرق استان ارائه گردد .

وی در پایان سفر خود به شهرستان میناب با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب در بین مسئولان و مدیران شبکه بهداشت و بیمارستان میناب عنوان کرد : بسیار خوشحالم از اینکه در جمع شما هستم و در بازدیدهایی که توسط بنده و معاونین انجام شد ؛ در اسرع وقت پس از جمع بندی و ارائه گزارش توسط همکاران مسائل و موضوعات مربوط به بخش های بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و غذا و دارو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد .

 

تاریخ درج خبر : 1395/07/17  |  کد خبر : ٥٨٦٨ | تعداد نمایش خبر : 427
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج