صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 آموزش رایگان برای مادران باردار در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب انجام شد.
 

 خانم ندا بهادری مسئول زایشگاه میناب از برگزاری کلاس آموزشی رایگان برای مادران باردار خبر داد و گفت : یک مادر باید خود را برای زایمان و بعد از زایمان (مراقبت از نوزاد و شیردهی، فرزند پروری) آماده کند و اطلاعات علمی را بیاموزد نه از دیگران سوال کند زیرا ممکن است اشتباه باشد. ما باید یاد بگیریم که اطلاعات علمی و صحیح را بیاموزیم تا بتوانیم در آینده فرزندان صالح و سالم را تحویل جامعه دهیم که از همین دوران بارداری شروع می شود.

تغذیه در دوران بارداری بسیار مهم است نه اینکه از داروهای گیاهی استفاده کنیم. خواهشمندم توجه کنید گیاه درمانی ممکن است نه تنها مفید نباشد بلکه برای جنین خطرناک باشد خصوصا سه ماه اول بارداری. هر گیاهی باید براساس احساسات، عواطف فرد تجویز شود و نظر متخصص طب سنتی. با سوال کردن از فرد دیگری که شما چه چیزی استفاده کردید ممکن است برای آن فرد جوابگو باشد اما نه برای شما. هر دارو و حتی داروی گیاهی منحصر به فرد است لطفا دقت کنید!

 

در مورد زایمان هم قابل ذکر است که بستگی به توانایی فرد دارد. اگر فردی شرایط زایمان طبیعی را داشته باشد و در دوران بارداری ورزش های مخصوص دوران بارداری را انجام داده است و عضلات تقویت شده است و کلاس های آمادگی برای زایمان را شرکت کرده است و اطلاعات مفید و صحیح را می داند زایمان طبیعی عالی و بسیار راحت تری را تجربه خواهد کرد تا فردی که هیچ اطلاعاتی یا اطلاعات صحیح را نمی داند و وارد زایمان شود بله دوستان شما ممکن است به شما اطلاعاتی از قبیل زایمان طبیعی درد دارد، وحشتناک هست و .... بدهند .لطفا به جای سوال کردن از دیگران، در این دوران بارداری لحظه لحظه آن را مقدس بشمارید و در مشاوره ها و  کلاس های آمادگی برای زایمان شرکت کنید

تاریخ درج خبر : 1396/02/15  |  کد خبر : ٧٨٩٢ | تعداد نمایش خبر : 375
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج