صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 ارائه خدمات درمانی رایگان به دانش آموزان دختر مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در جاده داراب
 

دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب ضمن عرض تسلیت جان باختن تعدادی دانش آموزان هرمزگانی در سانحه واژگونی اتوبوس، گفت: در طول هفته گذشته تعداد 5 نفر از دانش آموزان مصدوم با توجه به جراحت های وارده در سانحه اخیر که به این مرکز درمانی جهت ادامه درمان مراجعه کرده بودند بطور رایگان تحت درمان قرار گرفتند.

 وی با بیان اینکه به طور مرتب در حال پیگیری وضعیت دانش آموزان مصدوم بستری در بیمارستان هستیم، افزود: تعداد 5 نفر از دانش آموزان مصدوم در بخش جراحی زنان بستری بودند و 1 نفر توسط متخصص طب اورژانس معاینه و ترخیص شد.

دکتر مورخ ابراز کرد: از 5 مصدوم بستری در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب 2 نفر بصورت سرپایی و 2 نفر  پس از انجام عمل های جراحی زیر نظر دکتر عباسی جراح و متخصص مغز و اعصاب و دکتر پژمان مرادی متخصص ارتوپد پس از 72 ساعت با حال عمومی خوب مرخص شدند.

رییس بیمارستان میناب تصریح کرد: 1 نفر از دانش آموزان مجروح سانحه تصادف در بخش جراحی زنان بستری است؛ حال عمومی این بیمار خوب است و فقط تا جهت ترمیم کامل زخم در بخش جراحی زنان تحت درمان قرار دارد.

دکتر محمد مورخ بیان کرد: جهت رفاه حال بیماران دانش آموز و بهبود هرچه سریعتر  این عزیزان، پرستاران مجرب بخش جراحی زنان  این بیمارستان با حضور داوطلبانه در منزل این دانش آموزان اقدام به شستشوی زخم این بیماران نمودند؛ که خوشبختانه به توجه به اعلام گزارش این پرستاران شاهد روند رو به بهبود زخم این نخبه های دانش آموزان هستیم.

مورخ عنوان کرد: بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب آمادگی دارد تا تمام این عزیزان دانش آموز را که احتیاج به ادامه درمان دارند؛ در کوتاه ترین زمان ممکن با ارائه خدمات درمانی رایگان مراحل درمانی آنان را در این بیمارستان پیگیری نماید.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب خاطرنشان کرد: مردم میناب و خانواده این عزیزان اطمینان خاطر داشته باشند که همه پزشکان و کادر درمان این بیمارستان تمام تلاش خود را به منظور ارایه خدمات درمانی هر چه بهتر به مصدومان این حادثه انجام می دهند.

 حادثه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز عضو تشکیلات فرزانگان استان هرمزگان که با هدف شرکت در اردوی ملی فرزانگان راهی شیراز بودند؛ ساعت سه و 59 دقیقه بامداد جمعه دهم شهریورماه جاری در جاده شهرستان داراب روی داد و متاسفانه در این حادثه هفت دانش آموز، سرپرست آنها و همچنین کمک راننده اتوبوس جان باختند.

تاریخ درج خبر : 1396/06/11  |  کد خبر : ٩١١١ | تعداد نمایش خبر : 254
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج