صفحه اصلي > آرشیو خبر 


عید سعید فطر مبارک
عيد فطر ضيافتي است براي پايان اين ميهماني عيد فطر پاداش افطارهاي خالصانه و بجاست عيد فطر قبولي انفاقهاي به قصد قربت است عيد فطر پايان نامه دوره ايثار و گذشت است . . .
 ١٢:٥٦ - 1396/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
عمل جراحی موفقیت آمیز تومور مغزی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر محمد مورخ؛ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب گفت: برداشتن یک توده فضاگیر مغزی به اندازه 100 گرم در بیمار 47 ساله توسط دکتر مهدی فرخی؛ پزشک جوان جراح و متخصص مغز و اعصاب این بیمارستان با موفقیت کامل انجام شد.
 ٠٨:٤٦ - 1396/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
عمل موفقیت آمیز شکستگی کف جمجمه در جوان 23 ساله مینابی
دکتر محمد مورخ؛ رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب گفت: به دنبال حادثه تصادف اتومبیل با موتور سیکلت، یک جوان 23 ساله اهل محله پاکوه میناب که با ضربه مغزی شدید و شکستکی استخوان ران پای چپ به اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب انتقال داده شده بود، در یک عمل جراحی توسط پزشک جوان، جراح و متخصص مغز و اعصاب از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
 ٠٨:٥٦ - 1396/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک روز مدارک پزشکی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب با هدف تبریک روز مدارک پزشکی به همراه دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب ,و مهدی دستور مدیر بیمارستان با حضور در واحد مدارک پزشکی این روز را تبریک را گرفتند
 ١١:٠٧ - 1396/02/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
گرامیداشت روز کار و کارگر در بیمارستان میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت : یازدهم اردیبهشت ماه که به نام کارگر مزین است یادآور تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمتکشی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزت و سربلندی و افتخار را نصیب کارگران عزیز کرد
 ٠٨:٤٨ - 1396/02/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>